Finansal Yatırım

Finansal enstrüman araçları ile fiyat değişimlerinden getiri sağlamak amacıyla birikimlerin sermaye piyasalarında değerlendirilmesidir. Birikimlerin farklı ihtiyaçlara göre, değişken risk iştahı ile belirli vadelerde çeşitli yatırım araçlarında kullanılmasıdır.

Finansal sistemde ki finansal yatırım araçları çok farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. Yatırımcıların çeşitli ihtiyaçlarına göre sermaye piyasası araçları son yıllarda hızlı bir gelişim göstermiştir. Yatırım amacı her zaman kâr gütme hedefi taşımayabilir. Finansal yatırımlar bazen korunma amaçlı olabilir, bazen de arbitraj için gerçekleştirilebilir.

Doğru yatırımlar için doğru adres AGS DANIŞMANLIK !

Marka Yönetimi

Marka Yönetimi Nasıl Yapılır ?

“Marka olma” hedefine ulaşmak üzere gerçekleştirilen aksiyonların hangi temel kıstasları barındırması gerektiğini, diğer bir ifadeyle marka yönetiminin ne olduğunu “marka yönetimi nedir?” başlığında aktardık.

Bizlere ulaşın MARKA OLUN !

 

İş Geliştirme

İş geliştirme; kurumlar için, kısa orta ve uzun vadede fayda üretmek adına yapılan organizasyon, operasyon, pazarlama , ve satış sonrası faaliyetlerde yapılan iyileştirmelerin toplamının sistematik biçimde uygulanmasıdır.

İşinizde gelişmek istiyorsanız bize ulaşın !

dsadas

Ahmet Gökhan Sökmen

Dr. Öğr. Üyesi
Telefon: 05435129148
Facebook
Instagram